به purelove خوش آمدید برای دسترسی با اطلاعات سایت و شرکت در بحثها لطفا عوض شوید
به purelove خوش آمدید برای دسترسی با اطلاعات سایت و شرکت در بحثها لطفا عوض شوید
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

الرئيسيةأحدث الصورجستجوثبت نامورود
برای شرکت در مبحثهای سایت عضو شوید

صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **

+3
nilofar_abi
milad_bati
da77
7 مشترك
رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
نويسندهپيام
erik_kampelon
ســـــــــــرپرست انجــمن
erik_kampelon

تعداد پستها : 687
امتیاز به پستها : 4
آدرس پستي : isfahan_khonamon..

صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Empty
پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالجمعة نوفمبر 06, 2009 2:37 pm

zemzeme نوشته است:
تا حالا گریه کردی

uhum..

vali ziyad jedi naboude..

kochkolo..

bounce bounce bounce
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.purelove.forum.st
erik_kampelon
erik_kampelon

صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Empty
پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالجمعة نوفمبر 06, 2009 2:39 pm

zemzeme نوشته است:
چه آرزویی داری؟اگه خصوصی نیست

faghat in k pezeshki ghabol sham..

bounce bounce
zemzeme
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
zemzeme

تعداد پستها : 319
امتیاز به پستها : 7

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالجمعة نوفمبر 06, 2009 2:40 pm

تو یه محفل دوستانه بیشتر شنونده ای یا همه رو سرگرم میکنی
erik_kampelon
erik_kampelon

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالجمعة نوفمبر 06, 2009 2:41 pm

mazerat man bayad beram..

soalato bpors ghol midam dafeye dg k omadam javab bedam..

vaghean mazerat..

bye azizam..

byebye
bounce bounce bounce
erik_kampelon
erik_kampelon

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالجمعة نوفمبر 06, 2009 2:42 pm

zemzeme نوشته است:
تو یه محفل دوستانه بیشتر شنونده ای یا همه رو سرگرم میکنی

inam begam v beram..

motevasetam..

hamon mozie shomaha..

bounce
zemzeme
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
zemzeme

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالجمعة نوفمبر 06, 2009 2:42 pm

چقدر اهل ورزشی
zemzeme
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
zemzeme

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالجمعة نوفمبر 06, 2009 2:43 pm

امیدوارم که موفق باشی و حتما کنکور قبول بشی وممنون که اومدی ومعذرت اگه سوالام بد بود
nilofar_abi
کاربر ویژه
کاربر ویژه
nilofar_abi

تعداد پستها : 717
امتیاز به پستها : 3

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالجمعة نوفمبر 06, 2009 2:45 pm

e man dobare oomadam hala mikhay beri
zemzeme
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
zemzeme

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالجمعة نوفمبر 06, 2009 2:47 pm

من یه پیشنهاد دارم
میشه صندلی داغ تو همین ساعت وروز جمعه باشه ولی یه کسایی هستن که شاید نتونن بیان وسوالی غیر از چیزایی که من پرسیدم داشته باشن اونا بتونن تا آخر هفته سوال کنن واگه مهمون دوست داشت جواب بده ولی اومدن وجواب دادنش تو همین ساعت باشه البته ببخشید فضولی میکنم این فقط یه پیشنهاده
nilofar_abi
کاربر ویژه
کاربر ویژه
nilofar_abi

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالجمعة نوفمبر 06, 2009 2:51 pm

aslan intori nemishe ye vaght pish miyad ya ma nemitonim bashim ya mehmoon

alanam az pishe mehmonamon yelahze oomadam kenar oomadam ke didam engari tamoom shode
nilofar_abi
کاربر ویژه
کاربر ویژه
nilofar_abi

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالجمعة نوفمبر 06, 2009 2:55 pm

pas bye hishki nist
raha
کاربر عادی
کاربر عادی
raha

تعداد پستها : 54
آدرس پستي : non of your bisiness

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالسبت نوفمبر 07, 2009 7:50 am

پس شما هم مثل من می خوایید پزشکی قبول بشیدولی 1سال تجربه کنکور داری ولی من اینقدر امسال بهمون گفتن گیج شدم که سخته یا آسون

امیدوارم من نفر1 بشم تو هم 2 پزشکی خوبه؟
erik_kampelon
erik_kampelon

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالسبت نوفمبر 07, 2009 5:00 pm

zemzeme v nilofar_abi نوشته است:
من یه پیشنهاد دارم
میشه صندلی داغ تو همین ساعت وروز جمعه باشه ولی یه کسایی هستن که شاید نتونن بیان وسوالی غیر از چیزایی که من پرسیدم داشته باشن اونا بتونن تا آخر هفته سوال کنن واگه مهمون دوست داشت جواب بده ولی اومدن وجواب دادنش تو همین ساعت باشه البته ببخشید فضولی میکنم این فقط یه پیشنهاده

aslan intori nemishe ye vaght pish miyad ya ma nemitonim bashim ya mehmoon

alanam az pishe mehmonamon yelahze oomadam kenar oomadam ke didam engari tamoom shode

mazerat mikham vali fk konam mano milad khodemono koshtim k hamino begim..

site esnghadr bham rikht k in etefagh biofte..

da77 az modiriyatesh barkenar shod b khatere hamin mozo..

aslan bikhe hameye moshkelate site az hamin mozo shoro shod..

vali hala shoma in pishnahado midin..

mano miladam age dg hichi nagoftim b khatere hamin nazar sanjie balaye in topice..

dg hamechio khodeton entekhab kardin..

man hamon 1saato 15 mine roze jome ro bzor tonestam biyam..

moshkeli baram pish omade boud..

vali dg hame chio khodeton entekhab kardin..

اين مطلب آخرين بار توسط erik_kampelon در السبت نوفمبر 07, 2009 5:03 pm ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
erik_kampelon
erik_kampelon

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالسبت نوفمبر 07, 2009 5:02 pm

jalebe nazar sanji ham bardashte shode..

bounce bounce bounce
erik_kampelon
erik_kampelon

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالسبت نوفمبر 07, 2009 5:08 pm

raha نوشته است:
پس شما هم مثل من می خوایید پزشکی قبول بشیدولی 1سال تجربه کنکور داری ولی من اینقدر امسال بهمون گفتن گیج شدم که سخته یا آسون

امیدوارم من نفر1 بشم تو هم 2 پزشکی خوبه؟

khely khobe..

bounce bounce bounce
nilofar_abi
کاربر ویژه
کاربر ویژه
nilofar_abi

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالأحد نوفمبر 08, 2009 2:07 pm

ma ro harfemoon hastim estesnaham khob pish miyad ke natoonim biyaym
erik_kampelon
erik_kampelon

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالأحد نوفمبر 08, 2009 2:40 pm

nilofar_abi نوشته است:

harjor rahatin..

faghat injori topic manie vagheieye khodesho az dast mide..
nilofar_abi
کاربر ویژه
کاربر ویژه
nilofar_abi

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالأحد نوفمبر 08, 2009 2:54 pm

erik_kampelon نوشته است:
nilofar_abi نوشته است:

harjor rahatin..

faghat injori topic manie vagheieye khodesho az dast mide..

na injori khobe chon bacheha say mikonan dore ham 1rozo jam beshan
da77
کاربر ویژه
کاربر ویژه
da77

تعداد پستها : 825
امتیاز به پستها : 2
آدرس پستي : شیراز-شهرک پرواز

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالأحد نوفمبر 08, 2009 3:06 pm

سلام ببخشین من نظر میدم اما من توی صبا یه قوانینی گذاشتم که گفتم شاید بدرد شمام بخوره

1. در طرح سوالات، قوانین فروم میبایست به طور کامل رعایت شود.
2. سوالات توهین آمیز و سوالاتی که جنبه خصوصی داشته باشند، خلاف قوانین است.
3. پاسخ دادن به همه سوالات مطرح شده ، برای مهمان برنامه اجباری نیست.

4. برای هر مهمان یک تاپیک جداگانه افتتاح خواهد شد که کاربران می توانند سوالات خود را در همان تاپیک از مهمان برنامه بپرسند.
5. تاپیک مربوط به هر مهمان به مدت 48ساعت باز خواهد بود (مگر اینکه مسئله خاصی بوجود آید) و بنابراین کاربران عزیز می توانند در طي اين مدت ،سوالات خود را مطرح نمایند.
8. سوالاتی که مطرح می شوند نباید حرمت افراد و حریم خصوصی اشخاص را نقض نماید .
9. سوالات نباید به صورت جنگ و جدل یا انتقام یا دوئل یا مسخره کردن یا کشمکش یا ... باشد.
10. مهمان برنامه مختار است که هر گونه که دوست دارد (طنز ، کنایه و ... یا رک و پوست کنده) به سوالات پاسخ دهد اما اگر جوابها حدالامکان با واقعیت هم خوانی داشته باشد بهتر است.
11. مهمانان به مرور و به ترتیب اولویت بر اساس تعداد پست به برنامه صندلی داغ دعوت می شوند .
12. کاربران فقط مجاز به پرسیدن سوالات خود هستند و اظهار نظر درباره جوابها و تفسیر گفته های مهمان برنامه مجاز نیست.
13. با توجه به محدود بودن زمان صندلی داغ هر کدام از مهمانان سوالات خود را پس از پاسخ به سئوالات قبلي از طرف مهمان ،مطرح نمایید تا مهمان برنامه بتواند بطور کامل به سوالات پاسخ دهد.
14. طرح سوالات سیاسی بطور کلی ممنوع است.
15. پست اول هر برنامه در اختیار مجري صندلي داغ و پست دوم نیز در اختیار مهمان آن برنامه خواهد بود و چنانچه کاربری در پست دوم سوالی را مطرح نماید بلادرنگ حذف خواهد شد !!!
16. دوستان عزیز ، تا زمانی که مهمان برنامه به سوالات قبلی شما جواب نداده است ، لطفا پست جدیدی ارسال نفرمایید در غیر این صورت پست شما حذف خواهد شد.
17. به دلیل صرفه جویی در وقت مهمان برنامه و همچنین کاربران عزیز و به منظور عدم افزایش بی رویه حجم تاپیک ها ، هر كاربر در هر پست خود نبايد كمتر از 5 و يا بيشتر از 10 سئوال را مطرح كند.
18. براي حضور بر روي صندلي داغ كاربران ميتوانند اعلام آمادگي كنند و پس از تاييد تيم مديريت ، براي حضور و تعيين نوبت آنان ، اعلام خواد شد .
19. در پايان هر برنامه و اتمام كار مهمان صندلي داغ، كليه كاربران سايت بايد نسبت به فعاليت و پاسخگويي مهمان ، به ايشان امتياز بدهند .امتيازات هم از يك تا 100 است.
20. در پايان هر ماه امتيازات جمع بندي خواهد شد و مهمان عزيزي كه بيشترين امتياز را كسب كرده باشد ، 2000 دريك بعنوان جايزه دريافت خواهد كرد.
zemzeme
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
zemzeme

پستعنوان: رد: صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **   صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon	** - صفحة 12 Emptyالأحد نوفمبر 08, 2009 3:47 pm

من نگفتم جمعه نباشه گفتم علاوه بر اون اگه کسی خواست بعدا سوال کنه مهمون دلس خواست جواب بده نه اینکه هر کسی هر وقت خواست بیاد سوال کنه وبره منظور اینه دور هم جمع بشیم اینو به خاطر کسایی گفتم که هیچ وقت نیستن

صندلی داغ (هر هفته گفتگو با یکی از کاربران سایت) **مهمون هفته ی سوم erik_kampelon **
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 12 از 12رفتن به صفحه : الصفحة السابقة  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 مواضيع مماثلة
-
» خبرهای ورزشی
» قوانین سایت..
» معرفی اعضای جدید و نظرات در مورد سایت جدید.......